Non solo pizza – włoskie spotkania!

Kochamy Italię! Ten kraj jest dla nas miejscem relaksu, kulinarnych odkryć, odskocznią od codzienności. Uciekamy do niego by naładować baterie, zachwycić się widokami, odkryć piękno włoskiej sztuki. Chcemy nasycić oczy słońcem, choć przez moment zakosztować włoskiego „dolce vita” i nauczyć cieszyć się chwilą od mieszkańców Italii.

Tęsknimy za słoneczną Italią

Dla każdego z nas te spotkania z mieszkańcami półwyspu apenińskiego są nieco inne, każdy z nas wraca z nieco innym bagażem wspomnień i doświadczeń. Dla każdego z nas jednak ten południowy kraj jest wyjątkowy, pełen nowych odkryć i niespodzianek. W Polsce nieustająco tęsknimy za włoskimi placykami, zielonymi skwerkami, nieśpiesznym rytmem maleńkich miasteczek, zapachem porannego espresso i melodią włoskiego języka. Pewnie dlatego w naszych marzeniach narodził się pomysł, by te chwile zatrzymać na dłużej.

Non solo pizza – spotkajmy się!

Chcemy znaleźć miejsce blisko naszych śląskich domów, by wśród ludzi dzielących tę samą pasję i miłość do Italii, chcemy stworzyć przestrzeń dla włoskich klimatów. Choć jak powiedział Jarosław Iwaszkiewicz:

“Nie można Italii opisać słowami”

my spróbujemy w klimatycznych rozmowach przywołać atmosferę Gorącej Italii w Gliwicach. Dlatego też niezwykle serdecznie chcielibyśmy zaprosić Was na inaugurację naszego wspólnego pomysłu pod nazwą: “NON SOLO PIZZA“.

Zapraszamy wszystkich!

Choć pizzę kochamy miłością niezmienną, to razem z Wami chcemy odkrywać też Włochy niestereotypowe, z całym bogactwem i różnorodnością tego kraju. 22 listopada o godzinie 18.00 w Szkole Języków Obcych PARIS PARIS w Gliwicach przy ul. Górnych Wałów 22/6 postaramy się odtworzyć magię włoskiego biesiadowania.

Pomogą nam w tym przesympatyczni zaproszeni goście. Asia i Paweł są właścicielami Delikatesów „Toskania na talerzu” w Gliwicach. Opowiedzą o swojej miłości do Włoch, pomyśle na biznes i włoskich przygodach. Ich pasja i pozytywna energia z pewnością umili listopadowy wieczór, a może niektórych zainspiruje? Zapraszamy serdecznie!

Może zainteresuje Cię też:   NON SOLO PIZZA - włoskie spotkanie w Gliwicach

Na pewno będzie okazja się poznać, aby wymienić się opowieściami przy winie i włoskich przysmakach, aby sympatycznie spędzić piątkowy wieczór.

Z uwagi na szacowaną liczbę uczestników przyjęliśmy, że koszt uczestnictwa wyniesie 30 złotych. Prosimy, abyś taką kwotę przyniósł ze sobą bezpośrednio na spotkanie.

Swoją chęć udziału można zgłosić pisząc maila na adres: kontakt@duecappucci.pl. Czekamy na Was! Ci vediamo! 

Zapisz się do Newslettera i dołącz do społeczności DueCappucci!

Z końcem tygodnia będziesz otrzymywać bezpłatnego newslettera ze streszczeniem zamieszczonych na blogu artykułów oraz bonusowymi materiałami!