Non Solo Pizza - klimatyczne spotkania

NON SOLO PIZZA – włoskie spotkanie w Gliwicach

NON SOLO PIZZA – I Klimatyczne Spotkanie Sympatyków Włoch już za nami. Po intensywnych przygotowaniach, prześciganiu się w pomysłach na organizację, wystrój i klimat imprezy – nasz wspólny czas minął zadziwiająco szybko. 

Przede wszystkim BARDZO DZIĘKUJEMY za tak liczną frekwencję! Cieszymy się, że Szkoła Paris Paris w piątkowy wieczór zamieniła się niemalże w zatłoczoną włoską trattorię. Sącząca się w tle włoska muzyka oraz włoskie przysmaki według nas stanowiły idealne dopełnienie gwaru toczących się rozmów.

Panujący klimat tylko zachęcił nas do zorganizowania kolejnego spotkania. Mamy nadzieję, że WASZE apetyty na tego typu spotkania zostały rozbudzone i wspólnie spotkamy się z okazji karnawału. A jak wiecie… kto jak kto, ale Włosi kochają karnawał! 

Bardziej szczegółowe informacje już niedługo. Ci vediamo!

Chętnie poznamy także WASZĄ opinię na temat spotkania, bo przecież bez WAS nic by z tego nie wyszło. Dlatego do uczestników spotkania prześlemy ankietę dotyczącą organizacji NON SOLO PIZZA. Każdy głos jest ważny i pomoże nam udoskonalić organizację przyszłych edycji. 

Może zainteresuje Cię też:   Non solo pizza - włoskie spotkania!

Zapisz się do Newslettera i dołącz do społeczności DueCappucci!

Z końcem tygodnia będziesz otrzymywać bezpłatnego newslettera ze streszczeniem zamieszczonych na blogu artykułów oraz bonusowymi materiałami!

Przeczytaj również