Współpraca

Interesuje nas współpraca, każdego możliwego rodzaju. Jesteśmy otwarci na wszelkie jej propozycje i formuły. Szukamy osób tak samo pozytywnie zakręconych na punkcie Italii i wszystkiego co włoskie, jak my. 

Formuła dueCappucci.pl jest na tyle szeroka, że Każdy może znaleźć tu coś dla siebie.

pomysłodawcy bloga duecappucci.pl

Jeśli chciałbyś

lub chciałabyś na stałe lub na chwilę współtworzyć z nami DueCappucci, nie bój się do nas napisać i dołączyć do naszego teamu! Podziel się swoją wizją, swoim pomysłem, opisz skąd pochodzi Twoja fascynacja Italią. Na pewno odpiszemy.

Możesz też

w ramach współpracy zamieścić na DueCappucci swój artykuł lub napisać gościnny post, by pochwalić się swoimi włoskimi przeżyciami. Czekamy właśnie na Ciebie!

Jesteśmy zainteresowani

współpracą barterową lub afiliacyjną. Wszystko zależy od proponowanych przez Ciebie produktów lub usług. Ważne by były interesujące dla naszych i Twoich czytelników. 

Chętnie wysłuchamy

także Twoich opinii o naszym blogu. Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli masz dla nas wskazówki lub pomysły co mogłoby znaleźć się jeszcze na DueCappucci, podziel się tym z nami.

Również wtedy

gdy prowadzisz własną stronę/bloga związanego z Italią czy sklep – chętnie nawiążemy współpracę! Możemy zamieścić na DueCappucciTwoją reklamę lub linka do Twojej strony. 

Staramy się

dotrzeć do jak największej liczby osób i zarazić naszą pasją nowych odbiorców. Jesteśmy w przestrzeni social mediów: Facebook, Instagram, Pinterest, a także prowadzimy kanał na Youtube

Będziemy wdzięczni, jeśli zechcesz polecić naszą stronę swoim znajomym lub zaangażujesz się w jej rozwój. 

Skorzystaj z formularza na stronie Kontakt. Odpowiemy na pewno! Czekamy na Ciebie – zapraszamy do współpracy.


Nasi Partnerzy:

Wsparcie w kwestiach formalnych (prawo autorskie, ochrona danych osobowych) otrzymaliśmy od prawników kancelarii adwokacko-radcowskiej

DLB Legal | Partnerstwo w prawie

W produkty najlepszej jakości do przygotowania naszych włoskich dań zaopatrujemy się we włoskich delikatesach

Sklep internetowy | Warsztaty kulinarne | Pokazy kulinarne | Organizacja eventów