Współpraca

Interesuje nas współpraca, każdego możliwego rodzaju. Jesteśmy otwarci na wszelkie jej propozycje i formuły. Szukamy osób tak samo pozytywnie zakręconych na punkcie Italii i wszystkiego co włoskie jak my. 

Jeśli chciałbyś

lub chciałabyś na stałe lub na chwilę współtworzyć z nami DueCappucci, nie bój się do nas napisać i dołączyć do naszego teamu! Podziel się swoją wizją, swoim pomysłem, opisz skąd pochodzi Twoja fascynacja Italią. Na pewno odpiszemy.

Możesz też

w ramach współpracy zamieścić na DueCappucci swój artykuł lub napisać gościnny post, by pochwalić się swoimi włoskimi przeżyciami. Czekamy właśnie na Ciebie!

Formuła DueCappucci jest szeroka – każdy może znaleźć tu coś dla siebie.

Jesteśmy zainteresowani

współpracą barterową lub afiliacyjną. Wszystko zależy od proponowanych przez Ciebie produktów lub usług. Ważne by były interesujące dla naszych i Twoich czytelników. 

Chętnie wysłuchamy

także Twoich opinii o naszym blogu. Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli masz dla nas wskazówki lub pomysły co mogłoby znaleźć się jeszcze na DueCappucci, podziel się tym z nami.

Również wtedy

gdy prowadzisz własną stronę/bloga związanego z Italią czy sklep – chętnie nawiążemy współpracę! Możemy zamieścić na DueCappucciTwoją reklamę lub linka do Twojej strony. 

Staramy się

dotrzeć do jak największej liczby osób i zarazić naszą pasją nowych odbiorców. Jesteśmy w przestrzeni social mediów: Facebook, Instagram, Pinterest, a także prowadzimy kanał na Youtube

Będziemy wdzięczni, jeśli zechcesz polecić naszą stronę swoim znajomym lub zaangażujesz się w jej rozwój. 

Skorzystaj z formularza na stronie Kontakt. Odpowiemy na pewno! Czekamy na Ciebie – zapraszamy do współpracy.

Nasi Partnerzy

Wsparcie ze strony formalno-prawnej zapewniają nam Prawnicy Kancelarii adwokacko-radcowiskiej z Gliwic